Anasayfa  
Tamamlanan Projeler  
Referanslar  
Boğaziçi Üniversitesi Eğitmenliği  
 
 
Site tasarımı

Site Tasarımı

Cem Göknil, sade, temiz ve kolay kullanılabilir web siteleri tasarlar. Yapılan her proje hedef kitle duyarlıdır:

Amaç, hem kurum kimliğini en güçlü yönleriyle ortaya koymak, hem de hedef kitlenin beklentilerini karşılamaktır.

Devamı...
Arama motoru optimizasyonu (SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu

İnternet sitelerinin sayısı arttıkça, ‘Arama Motoru Optimizasyonu’ başlığı altında verilen asılsız vaatler de artmaktadır. Bu vaatler, teknik bir konu olan ‘Arama Motoru Optimizasyonu’ konusunda müşterinin bilgi eksikliğinden faydalanmaktadır.

Öncelikle Google ™ ’ın konuyla ilgili sayfasını ziyaret ederek, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) konusunda detaylı bilgiye erişebilirsiniz:

Devamı...
Newsletter tasarımı & HTML mailing

HTML Mailing ("E-bülten Gönderimi" ya da "Newsletter Gönderimi")

HTML Mailing, sınırsız sayıda müşterinizi aynı anda bilgilendirmek için kullanabileceğiniz hizmettir.

Yoğun e-posta trafiği içerisinde göz gezdirilen bir e-bülten; hızlı ve çarpıcı biçimde mesajını iletebilmelidir. Amaç müşterinizin ‘spam’ tuşuna tıklamadan, mesajın ciddi bir kurumdan geldiğini ve duyurunun kısaca ne hakkında olduğunu algılamasıdır.

Devamı...
Banner tasarımı

Flash ve GIF Banner Tasarımı

Çok ziyaret edilen sitelerde, belirli ebatlarda (en ve boy) reklam verebilirsiniz. Bu en ve boyda, online reklamınızın tasarlanmasına "banner tasarım" hizmeti adı verilmektedir. Reklamınız, video, ses, ya da animasyon içerebilir.

Microsoft Outlook ™ ve Gmail ™ gibi programlar, e-mail'le gelen reklamların Flash formatında olmasına izin vermemektedirler. Bu nedenle, reklamınızın e-mail imzanız olarak gitmesini istiyorsanız reklamınız sizin için e-mail programlarında çalışan Animated GIF formatında hazırlanır. Reklamınızı sitelerde vermek istiyorsanız reklamınız ses ve görüntüye de izin veren Flash formatında hazırlanır.

Devamı...
İnteraktif CD/DVD Tasarımı - Tanıtım CD/DVD'si

İnteraktif CD ve İnteraktif DVD

İnteraktif CD/DVD tasarımı, bilgisayarınızın DVD sürücüsüne yerleştirdiğinizde otomatik çalışan, şirketiniz hakkında istediğiniz bilgileri içeren, toplantılarınız ve iş yolculuklarınızda yanınızda kolaylıkla taşıyabileceğiniz tanıtım CD ve DVD ‘lerinin hazırlanmasını kapsayan hizmettir.

Devamı...
Sunum tasarımı

Gelir Kapısı Sunumlarda Tasarım Desteği

3 hafta içerisinde bir sunumunuz var. Eğer el sıkışırsanız bu sunum kurumunuza yüzbinlerce liralık gelir getirecek. Bu sunumu Powerpoint ™ 'te mavi renkli slaytlarla yapmak istediğinizden emin misiniz?

Devamı...
Kurumsal kimlik tasarımı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Şirketinizin yansıması nedir? Logonuz sektöre yaklaşımınız hakkında müşterilerinize ne söylüyor? Kimliğinizin müşteriye yansıdığı mecralar (logonuz, kartvizitiniz, broşürleriniz, internet siteniz, antetli kağıtlarınız, diplomat zarflarınız, mali evraklarınız) birbiriyle uyum içerisinde mi?

Devamı...